Jakie nowe podkłady muzyczne oferuje KaraokeDzieciom.com

Obrazek

Kiedy słucha się niektórych stacji radiowych, to można odnieść wrażenie, że pierwszy lepszy miłośnik muzyki ma w domu bogatszą płytotekę niż taka rozgłośnia.  Świadczyć może o tym uparte nadawanie w kółko tych samych utworów, nawet wielokrotnie w ciągu dnia, z pominięciem wielu innych, nieraz zdecydowanie bardziej wartościowych.  A przecież na przestrzeni wieków skomponowano tak wiele przepięknych utworów muzycznych i warto byłoby je propagować.  Również warto sięgnąć po piosenki z bogatych archiwów polskiego radia, które wcale nie były gorsze od tych współczesnych (co niektórzy może nawet uważają, że były bardziej wartościowe zarówno muzycznie jak  i tekstowo).

Nie chcąc się zasklepiać w wąskiej ofercie muzycznej, internetowy sklep KaraokeDzieciom.com wciąż poszerza swe propozycje o nowe podkłady muzyczne, które pozwolą przybliżyć miłośnikom śpiewu różne utwory: zarówno te starsze jak i bardziej współczesne.

Wśród podkładów muzycznych, jakie pojawiły się ostatnio,  są utwory  gigantów polskiej piosenki takich jak Ryszard Rynkowski (Wznieś serce nad zło), Anna German (Człowieczy los), Czerwone Gitary (Droga, którą idę)  czy nawet Kabaret Starszych Panów (Upiorny twist). Dostępne są też piosenki młodszych wykonawców, np. Anity Lipnickiej (Jeśli nie wrócę) czy Andrzeja Lamperta  (Świat w obłokach)  albo Andrzeja Piasecznego w duecie z Sewerynem Krajewskim (Trzecia miłość i żagle).

Firma nie zapomina oczywiście i o najmłodszych, do których, jak z samej nazwy sklepu wynika, kierowana jest głównie oferta.  Dla milusińskich, z nowych utworów można polecić takie jak:  Afryka dzika lub A to jeż  w wykonaniu Fasolek, Guma do podskoków Majki Jeżowskiej  czy Straszne żaby Gawędy.  Dla przedszkolaków odpowiednia będzie piosenka Do przedszkola idzie maluch a dla   pierwszoklasistów  Pierwszaczek.

 

Reklamy

Tagi: , ,

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: